SİTE KULLANIM ŞARTLARI

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden ve/veya BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş.Web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. 'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş., işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir. Web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş.tarafından garanti edilmemektedir.

BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. 'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. web sitesine girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş..'ne ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak Bursa Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş.tarafından beyan ve işbu BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Yayınlanan İçerik'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. hiç bir şekilde sorumlu değildir. Bu yayın, BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş..´nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

© 2013 BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş.